• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.
  • Editör alımları başladı! Hemen başvur ve kadroya gir! [ Konuya git ]
  • Destek Adayı alımları başladı! Hemen başvur ve kadroya gir! [ Konuya git ]

Zula hile

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

CrayzCaptan

Aktif Üye
Aktif Üye
herkeze merhabalar sayın kardeşlerim sayın abilerim bugün sizlere zula hile göstericeğim bu hile bana ait deildir onu söyliyeyim birde zula za hilesi diyenler fln var youtubede videolarda var arkadaşlar boşuna uğraşmayın zula za veya zp level mataryel + hilesi diye birşey yoktur sadece oyun içi hileler vardır wallhack aimbot v.s lütfen inanmayın öyle programlara indirmeyin bilgisayarınız virüs bulaştırısınız hesaplarınız çalınır nese biz hilemize geçelim hilede sorunlar olabilir oyundan çıktıktan sonra oyuna birdaha giremessiniz pc yi yeniden başlatmnız lazım eğer hata alırsanız bana yazınız ilgilenme çalışacağım

win rar şifresi: VATANSAĞOLSUN

indirme:

virüstotal sonuçları (0/55)

Sifresini kaldir yeni rar oluştur
Sonra tarat virus totalde
Virus total linki koy konu acilacaktir

kurulum videosu:

Moderatörün son düzenlenenleri:

Zahtt

Aktif Üye
Aktif Üye
Baypass değil Bypass
Injektör değil Injector.
videonun bittiği yerde bypassta bitiyo :D
teşekkürler.

CrayzCaptan

Aktif Üye
Aktif Üye
Moderatorlerle konusacagim. 1 kez bende kullandim hileyi atma sorunu olabilir bende bilmiyirum videonun altindaki yorumlara bakarsaniz belki bi yorum bulabilirsiniz cozumu bulursunuz belki

Mareşal

APK CODER
Moderatör
@CrayzCaptan , sana daha önce uyarmıştım bu sitenin kuralları var virustotalde tarat oyle koy ama sen ne yapiyorsun yine aynı tel caliiyorsun hemen koy exe tarat bilmiyorsan videoları cok ,sikayet aliyorsun
5 dk icinde koymaz isen konu kapatcam ve daha sonraki konularinda gormessem uyarı vercem

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...