• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.
  • Editör alımları başladı! Hemen başvur ve kadroya gir! [ Konuya git ]
  • Destek Adayı alımları başladı! Hemen başvur ve kadroya gir! [ Konuya git ]

Sony, PlayStation Oyunlarını Dizi ve Filmlere Çevirecek!

Chronic

Editör
Editör
Katılım
20 Şub 2019
Mesajlar
49
Beğeniler
23
Puanları
8
#1
sonysirket.jpg

Geçtiğimiz dönemde Sony, Oyunlara dayalı dizi ve film üretmek için ''PlayStation Productions'' stüdyosunu kurdu. Sony`nin stüdyosu ürün dağıtımını üstlenecek fakat geçmişte diğer oyun kurucularının yaptığı gibi markaları lisanslanmayacak.Şirketin başkanı Shawn Layden, Hollywood Reporter’a verdiği demeçte bunun sadece daha fazla para kazanmak için bir fırsat olmadığını, aynı zamanda Hollywood’un oyunlara dair önyargısını yıkmak için de iyi bir fırsat olduğunu söyledi.

Layden`ın dediğine göre birçok yönetmen yazar film kurucuları oyun dünyasını anlamıyor.Bunun aksine PlayStation Prudictons, Marvel’ın elde ettiği inanılmaz başarıyı göz önüne alarak Kevin Feige gibi endüstrinin önemli isimleriyle konuşmaya başladı bile. Ayrıca stüdyonun yıllık ürün cıkarmayacağını ve ürünleri çabuk çıkarmak için çabalamayacağını açıkladı. Stüdyo projelerin üretim aşamasına çoktan başladı ancak çıkacak ürünleri henüz belirtmedi.