• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.
  • Editör alımları başladı! Hemen başvur ve kadroya gir! [ Konuya git ]
  • Destek Adayı alımları başladı! Hemen başvur ve kadroya gir! [ Konuya git ]

Rockstar Games Hilecilerle Uğraşmaya Devam Ediyor

murat212

Onaylı Üye
Onaylı Üye
Katılım
6 Eki 2018
Mesajlar
206
Beğeniler
49
Puanları
28
#1Tekrardan Merhabalar dostlar. Şimdi ki haberim başlıktan anlaşılacağı üzere GTA 5'de hile yazılımını üreten kişiler Rockstar Games'in şikayeti üzerine evlerine baskın düzenlendi ve arama yapıldı. "İnfamious" olarak adlandırılan hile yazılımı 40-30 £ olarak satıldığı öğrenildi.

Mahkeme kararınca Christopher Anderson, Cyrus Lesser, Sfinktah, Koroush Anderson ve Koroush Jeddian malvarlıkları dondurulmuş, ama daha sonra dördünün malvarlıkları serbest bırakılmış ve tek isim üzerine yoğunlaşılmış Beş kişinin oyun hileleri oluşturması ve tekrar satışa sunması durum da hapis cezası alabilecekleri belirtilmiş dostlarım. Hilenin özelliği "God Mod" olarak bilinen Tanrı modu oyunun ortamını manipüle ediyor, sanal para birimi oluşturuyor ve oyuncuları yenilmez kılıyor. Bu olaylar karşında sessizliğini koruyan Rockstar Games herhangi bir açıklama yapmadı dostlarım ama hile konusunda oldukça katı olduğunu tüm Dünya'ya gösterdi.​