• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.
  • Editör alımları başladı! Hemen başvur ve kadroya gir! [ Konuya git ]
  • Destek Adayı alımları başladı! Hemen başvur ve kadroya gir! [ Konuya git ]

PUBG Lite Yama Notu: 4 Temmuz 2019 (işaret fişeği vb.)

Güncelleme notunu biliyor muydunuz?

• Kullanılan toplam oy
    1
  • Anket kapatılmış .

kullanıcı61

Onaylı Üye
Onaylı Üye
PUBG Lite Yama Notu: 4 Temmuz 2019
Öncelikle tabii ki kendi sitesinden baktım o yüzden isterseniz kendi sitesinden bakın daha iyi olur.
PUBG Lite Yama Notu (resmi site) :
You do not have permission to view link Giriş yap veya üye ol.

Silahlar

• İşaret Fişeği tüm haritalara eklendi.
    • Havaya nişan al ve İşaret Fişeğini göklere doğru ateş et! Karşılığında Oyuncu Yardım Paketi ya da Zırhlı UAZ’a sahip ol.
    • Oyuncu Yardım Paketi için gökyüzüne doğru 200m’de atışı gerçekleştirmek gerekmektedir.
    • Kalan Oyuncu Yardım Paketleri, İşaret Fişeği’ne sahip olan oyunculara özel gözükecektir.
  • Zırhlı UAZ
    • Mavi alan içerisinde ya da oyun alanı dışarısında, İşaret Fişeği aracılığıyla çağrılır.
    • Aşama 1: Oyun alanı oluştuktan sonra, çağrılabilecek Zırhlı UAZ sayısı 2’ye artar ve toplam 2 adet Zırhlı UAZ çağrılabilir.
    • Aşama 5: Oyun alanı oluştuktan sonra, çağrılabilecek Zırhlı UAZ sayısı 0’a düşer. Bu saatten itibaren, İşaret Fişeği aracılığıyla Zırhlı UAZ çağırmazsınız.
  • Özel Oyuncu Yardım Paketi
    • Oyun alanı içerisinde (Mavi alan dışarısında) İşaret Fişeği aracılığıyla çağrılır.
    • Aşama 2: Oyun alanı oluştuktan sonra, çağrılabilecek Özel Oyuncu Yardım Paketi sayısı 1 artar.
    • Aşama 3: Oyun alanı oluştuktan sonra, çağrılabilecek Özel Oyuncu Yardım Paketi sayısı 1 artar.
    • Aşama 6: Oyun alanı oluştuktan sonra, çağrılabilecek Özel Oyuncu Yardım Paketi sayısı 0’a düşer. Bu saatten itibaren, İşaret Fişeği aracılığıyla Özel Oyuncu Yardım Paketi çağırmazsınız.
Araçlar
  • Yeni araç: Tukshai, Sanhok haritasına eklendi. Bu araç sadece Sanhok haritasına özeldir.
  • Zırhlı UAZ, tüm haritalara eklendi. Bu araç sadece İşaret Fişeği aracılığıyla doğar.
Yüksek Seviyeli Eşyalar Şimdi BP Dükkanında Satışta
  • Yüksek Seviyeli eşyalar artık Sandıklardan değil, tekli bir şekilde Dükkan’da BP karşılığında satılıyor olacak.
  • BP Dükkanı’na yeni eşyalar eklendi.

BP ile Eşya Takası
  • Envanterinizdeki eşyayı seçin, “TAKAS ET” butonu ile eşya karşılığında BP kazanın.
  • Süreli eşyalar, BP puanı ile takas edilemez.
  • Takasın karşılığında kazanacağınız BP, eşyanın ne kadar özel olduğu ile doğru orantılıdır.
  • Eşyanın özelliğini, eşyanın arka plan rengi ile anlayabilirsiniz.
Hasar
  • Hasar alanıaşağıdaki gibidir:

Diğer
  • Türkiye oyuncuları, MENA bölgesinden ayrıldı. Artık sunucularda sadece Türkiye üzerinden bağlanan oyuncular ile maç eşleştirmesi sağlanacak.
  • Bilgisayar özelliklerinize göre ekrana sığdırma özelliği Ayarlar bölümüne eklendi.
    • Ayarlar > Grafik > Gelişmiş Ayarlar > Uyarlanabilir Ekran Ölçeği
  • Discord’a PUBG LITE Linklendi
    • Bir oyuncu PUBG LITE oynuyor ise, Discord kanalında artık gözükebilecek.
    • Resmi Discord Kanalına buradan katılabilirsiniz:
      You do not have permission to view link Giriş yap veya üye ol.
    • Select-Language kısmından Türkiye Bayrağına tıklayarak, Türkçe kanallara erişim sağlayabilirsiniz.
Hata Düzeltmeleri
  • Belirli eklentiler takıldığında, silah mermisinin sadece tek bir yere etki etkmesi hatası giderildi: S12K, S1897, S686.
  • Yere TommyGun atıldığında, oyuncunun o bölgede kalması hatası giderildi.
  • QBU için kompansatör takıldıktan sonra susturucu etkisinin azaltılması sorunu giderildi.

Son düzenleme:

Zahtt

Aktif Üye
Aktif Üye
işte en iyi güncellemede.. ben 1 metredeki adamın sesini duyamıyom onu çözseler bi :(

Venomsy

Kudursunlar onlar bizim algı farklı.
S.Mod
MaCi LiTe eN mİyi mOyUnDur mOruQ