• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.
  • Editör alımları başladı! Hemen başvur ve kadroya gir! [ Konuya git ]
  • Destek Adayı alımları başladı! Hemen başvur ve kadroya gir! [ Konuya git ]

Loader güncellemesi! v3.0.0 BETA [ BIG UPDATE FOR LOADER ] [ 21.05.2019 ]

karıgan46

Pasif Üye
Pasif Üye
hacı kullanıcı adı ve giriş ekranı geliyor tekrar kapanıyor çözümü ne ?

Pozitif

Lel
Emektar Üye
Loaderde Olan Sorunun Farkındayız Yarın Öğlene Kadar Düzeltimiş Olur

BERKAYAHMED

Pasif Üye
Pasif Üye
guncelleme var diyor downloand a tikladigimda surekli yeni loader indiriyor ve her seferinde ayni sayfa cikiyor yani downloand,Cozum?

BERKAYAHMED

Pasif Üye
Pasif Üye
İNDİRME YAPIYORUM TEKRARDAN GÜNCELLE DİYOR NEDEN? surekli downloand a basiyorum yine ayni sey cikiyor karsima ?

Pozitif

Lel
Emektar Üye
Unix UI 3.0.0 önceki sürümleri kullanan arkadaşlar sürekli update sıkıntısı alıyorlar bunun farkındayız tek yapmanız gereken eski loaderi tamamen silip aşağıdaki linkten tekrar indirmek! https://unixcheats.com/download

Nirvana Takkeli

Pasif Üye
Pasif Üye
Merhabalar :love:
Bildiğiniz gibi bugün yeni version olan v3.0.0 çıkacak!
Yeni loaderda bir çok yeni özellikler sizleri bekliyor!
Unix UI v3.0.0 BETA Sürümünde sizlerin yardımlarınıza ihtiyacımız olacak! Eğer beta sürümünde bir hata görürseniz veya eklenmesini istediğiniz yeni bir özellik isterseniz bu konunun altına yazmanızı sizlerden rica ediyoruz!
Beta sürümünde hata bulan arkadaşlarımıza unx point hediye edilecek ve güzel yeni fikirler veren arkadaşlarımızıda süper hediyeler bekliyor!
Ve ayrıca beta sürümünde giriş yapan tüm arkadaşlarımız unx madalyası kazanacak!

Yeni sürümde gelen bir özellikte " Premium Üyelik "
Unix ekibi olarak ücretsiz olan hilelerimize verdiğimiz tüm desteği ve korumayı sonuna kadar devam ettireceğiz. Premium üyelikle premium hilelerin gelmesi ücretsiz hileleri boşlayacağımız anlamına gelmiyor ve hatta sadece sırf ücretsiz hilelerin durumu için bir ekip kurmayı düşünüyorum. Premium üyelik ile premium hilelere erişim sağlayabileceksiniz. Tabikide premium hilelerin ücretsiz hilelerden çok fazla farkları olacak. Beta sürümüne özel güzel bir indirimde sizleri bekliyor!

Madalya sistemi
Özel günlerde sizleri hediyesiz bırakmak istemedik. Eminimki hepiniz profilinizde diğer üyelerin görebileceği cool :cool: şeyler paylaşmak isteyeceksiniz. Bizde bu yüzden madalya sistemini getirdik.

Bir diğer özellik ise " Social " bölümü!
Bu bölüm youtuber arkadaşlarımızın çok hoşuna gideceği bir bölüm! Unix için video çeken youtuber arkadaşlarımıza destek vermek istedik ve onların videolarını loader'a koymaya karar verdik! Eğer unix için video çekiyorsanız " Social " bölümünde " Send Video " butonuna tıklayarak videonuzu loadera ekleyebilir ve loaderi kullanan herkesin görmesini sağlayabilirsiniz.

Bir yeni özellik " Hediye sistemi "!
Hediye sistemi sayesinde artık arkadaşlarınıza hediye gönderebilecek ve onlara sürprizler yapabileceksiniz!

Etkinlik sistemi
Bir çok etkinlikler yapıyoruz ve bu etkinliklerden insanların haberdar olmasını istiyoruz aynı şekilde üyelerimizde bir çok etkinlik yapıyorlar forumda. Artık bizlerin ve sizlerin yaptığı etkinlikler loadeda " Event " bölümünde gözükecek ve etkinlileri kaçırmayacaksınız!

Oto Update sistemi
Artık loaderi tekrar tekrar indirmekten sıkıldığınızı biliyorum ve buna bir çözüm getirdim! Artık loaderi tekrar tekrar indirmeyeceksiniz kendini otomatik güncelleyecek!

İyi eğlenceler :cool:
TM