• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.
  • Editör alımları başladı! Hemen başvur ve kadroya gir! [ Konuya git ]
  • Destek Adayı alımları başladı! Hemen başvur ve kadroya gir! [ Konuya git ]

Hic Vac veya Overwatch Yediniz mi !

murat212

Onaylı Üye
Onaylı Üye
çok önemli bir konuyu duyurmak için bu yazıyı sizlerle paylaşmaktayım. Eğer bugüne kadar hiçbir hesabınızda, VAC veya OVERWATCH ban yediyseniz aşağıda ki işlemleri adım adım
uygulamalısınız:

1. Steam'ı kurduğunuz dizini açınız.
2. İçerisinde userdata isimli klasörü göreceksiniz.
3. Bu userdata klasörüne sağ tıklayıp, siliniz. (BU İŞLEMİ YAPARKEN, HİÇBİR OYUN AÇIK OLMAMALI)
4. Geri dönüşüm kutusundan da, userdata isimli klasörü siliniz.

Bunun sebebi, CS:GO bir hesabınızdan VAC veya OVERWATCH yediğinizde userdata isimli klasöre belli çerezler bırakır. Bu çerezler siz yeni hesap açtığınız zaman Valve tarafından userdata dosyanız okunabilir. Eğer eski
hesaplarınızdan VAC veya OVERWATCH yediyseniz, yeni hesabınızdan da hile olsada, olmasada aynı banı yiyebilirsiniz. Valve multi hesaplara bu şekilde bir çözüm uygulayarak hilecileri oyundan temizlemeye çalışıyor. Bu yüzden
herhangi bir şekilde ban yerseniz veya yediyseniz, yukarıda ki adımları gerçekleştiriniz.

Elpidos

Gözüm pek başım dik kafam iyi
Onaylı Üye
Teşekür ederim dostum, evet bende vac yedim ve işime yarıyacak ssjds :LOL:

Peach

Aktif Üye
Aktif Üye
Daha önce bu konu hakkında bilgim vardı ama paylaşım için teşekkürler. Yararlı bir konu olmuş.

Mareşal

APK CODER
Moderatör
Kardes bu geçici cozum 1 hafta sonra ayni sorun tekrardan basliyor

KreisEnes

Onaylı Üye
Onaylı Üye
hiç yemedim yemeyide istemem şahsen özellikle takas banı cok sinir bozucu bir ban