• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.
  • Editör alımları başladı! Hemen başvur ve kadroya gir! [ Konuya git ]
  • Destek Adayı alımları başladı! Hemen başvur ve kadroya gir! [ Konuya git ]

Bütün Hataların Çözüm Konusu !

Venomsy

Kudursunlar onlar bizim algı farklı.
S.Mod
KONU BİLGİLENDİRMESİ !
Konu her yenilikte sürekli güncellenecektir, bu konudaki bilgiler en güncel bilgilerdir içiniz rahat olabilir.

GÜNCEL OYUNLARA HİLELER NE ZAMAN GELECEK ?
Şuanki loaderde optimizasyon ve kasma sorunlarından dolayı yeni loader kodluyoruz bu loaderin kodlaması bitince sizlerin seçtiği bütün oyunlara bakılacaktır. Ayrıca çok sağlam premium hilelerde gelecektir.

FORUMDA NASIL RANK ATLARIM ?
Bu konuyu inceleyebilirsiniz : https://unixcheats.com/threads/unixcheats-ruetbe-sistemi.3/

PREMİUM ÜYELİK NASIL ALINIR?
Aramızdaki çoğu arkadaş öğrenci olduğu için premium üyeliği hem çok ucuz yaptık hemde sizlere 2. bir seçenek olarak ücretiz sahip olabilmeniz için Gift Box sistemi kodladık.

1- MANUEL OLARAK PARA VEREREK PREMIUM ÜYELİĞİ NASIL SATIN ALABİLİRİZ ?
https://unixcheats.com/market/ adresinden 10 tl ücret vererek satın alabilirsiniz.

2- GIFT BOX NEDİR ?
Arkadaşlar sistem şuna yarıyor her 24 saatte size random olarak unx point veriyor eğer bu unx pointleri 500 unx point'e kadar biriktirirseniz 500 unx point = 10 tl'ye denk geliyor yani ücretsiz olarak premium üyelik alabilirsiniz şuana kadar yaklaşık ücretsiz olarak 10'a yakın arkadaş 500 up biriktirerek premium üyelik almıştır.

LOADER NASIL İNDİRİLİR ?
1- https://unixcheats.com/download/ Adresine geliniz.
2- İNDİR/ DOWNLOAD buttonuna basarak indirme linkini kısaltma adresine gidiniz.
3- CONTINUE buttonuna basarak indirme adresine gidiniz.
4- En güncel sürüm olan 3.0.2'yi DOSYAYI İNDİR buttonuna basarak indiriniz.

LOADER NASIL KURULUR ?
1- Hileyi indirdikten sonra UnixUIv3.0.2.exe adlı bir setup dosyası inecek ve o setup dosyasını açınız.
2- Dilinizi seçiniz ve OK butonuna basınız.
3- İLERİ buttonuna basınız
4- Kurcağınız yeri seçip İLERİ buttonuna basınız. (Kuracağınız yer için masaüstü önerimdir!)
5- KUR buttonuna basarak kurulumu bekleyiniz.
6- BİTTİ buttonuna basarak kurulumu tamamlayınız. (Loaderin klasörü 4. adımdaki seçtiğiniz dizilime kurulur.)

LOADER NASIL AÇILIR ? USER SECURITY NASIL YAPILIR ?
1- Unix UI Adlı klasörü açınız.
2- Klasörün içinde X logolu random isimli bi exe dosyası olacaktır o exeyi YÖNETİCİ OLARAK ÇALIŞTIRINIZ. (
You do not have permission to view link Giriş yap veya üye ol.
)
*Açılış süresi internet hızına göre farklılık gösterebilir sabırla bekleyiniz.
3- Karşınıza çıkan username ve password bölümünü girmeden önce KIRMIZI USER SECURITY buttonuna basarak https://unixcheats.com/usercheck.php adresine geliniz. (
)
4- Loaderdeki 3. textboxdaki random usersecurity kodunu kopyalıyıp https://unixcheats.com/usercheck.php adresindeki security number textbox'una yapıştırıp SEND buttonuna basınız.
*User Security Kodu >

*En sonki başarılı ekran >

*User Security kodunu kimseyle paylaşmayın ve başkasına onaylattırmaya çalışmayın kodlar her bilgisayara özel üretilir.
5- UserSecurity'i tamamladıktan sonra forumdaki kullanıcı adınızı username yazan yere giriniz ve aynı şekilde forumdaki şifrenizide password bölümüne girip login buttonuna basınız. (
)

HİLE NASIL ÇALIŞTIRILIR ?
*LOADER NASIL AÇILIR ? USER SECURITY NASIL YAPILIR ? - bölümündeki adımları tam olarak uyguladıysanız büyük ihtimalle loadere sorunsuz olarak giriş yapacaksınızdır.
1- Loadere giriş yaptığınızda üst taraftaki panelden GAMES buttonuna basınız. (
)
*Sizi hileler bölümüne getirecektir.
2- İstediğiniz oyunun hilesini resimlerin üstüne tıklayarak hileyi oyuna inject etme bölümüne gelirsiniz. (
-
)
*Ben csgo üstünde anlatacağım
3-CSGO lobideyken hilenizi seçip START buttonuna basınıp bekleyiniz kısa süre içinde hile oyuna inject olacaktır ve INSERT tuşuna basarak hilenin menüsünü görünür hale getirebilirsiniz.

HERŞEYİ SORUNSUZ Bİ ŞEKİLDE YAPMAMA RAĞMEN HİLENİN MENÜSÜ GÖZÜKMÜYOR !
1- Verdiğim Linkten Dosyaları İndiriniz
2- RAR'ın İçindeki "Bütün" SDK'ları DirectX Uygulamalarını Kurunuz Ve DLL'leri Gerekli Konuma Atınız (Sisteminiz 32 Bit İse System 32 - 64 bit ise SYSWOW64 Klasörünün İçine Atınız)
3- Daha Sonra PC'ye Reset Atıp Hileyi Tekrar İnject Ediniz Menü Gelmeme Sorunu Ortadan Kalkacaktır.
İNDİRME LİNKİ :
[ TR ] Bu içeriği görmek için bunu beğenmeniz veya yanıtlamanız gerekir.
[ EN ]You need to like or reply to this in order to see this content.
*Bu Verdiğim SDK'lar DLL'ler Sayesinde 0xc00007b Gibi Hatalarda Ortadan Kalkacaktır

CONNECTİON ERROR HATASI ALIYORUM !
- VPN uygulaması kullanıyorsanız veya buna benzer ip adresinizi değiştirecek bişey yaptıysanız bilgisayarınızdan tamamen kaldırınız.
*Loaderi yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın !
*Eğer siteye giremiyorsanız ve loadere girmeye çalışırsanız loader veri çekemez ve gene aynı hatayı alırsınız bu yüzden "SİTEYE GİREMİYORUM / SİTEYE VPN İLE GİRİYORDUM VPN'İ SİLERSEM NASIL GİRİŞ YAPARIM ?" Adlı başlığı incelemenizi öneririm.

VPN VB. ŞEYLERİ KALDIRDIM FAKAT HALA HATA ALIYORUM !
- Google geçmişini ve çerezleri en baştan tamamen temizleyip bilgisayarı yeniden başlatın connection hatası almayacaksınızdır.
*Loaderi yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın !
*Eğer siteye giremiyorsanız ve loadere girmeye çalışırsanız loader veri çekemez ve gene aynı hatayı alırsınız bu yüzden "SİTEYE GİREMİYORUM / SİTEYE VPN İLE GİRİYORDUM VPN'İ SİLERSEM NASIL GİRİŞ YAPARIM ?" Adlı başlığı incelemenizi öneririm.

SİTEYE GİREMİYORUM / SİTEYE VPN İLE GİRİYORDUM VPN'İ SİLERSEM NASIL GİRİŞ YAPARIM ?
Hile siteleri ayakta kalmak için kendine rakip olan diğer hile sitelerini hosts dosyanıza sizin istediğiniz dışında karışarak rakiplerini engeller ve sizde engellenen sitelere giremezsiniz. (unixcheats.com sizin isteğiniz dışında bilgisayarınıza müdahale etmez.)

Çözüm: Rsthost programını indip 3 kere restaurer buttonuna basıp eğer tarayıcınız açıksa tarayıcınızı kapatıp tekrar açınız sonuç olarak siteye sorunsuz bir şekilde gireceksinizdir.
RstHosts İndirme Linki :
[ TR ] Bu içeriği görmek için bunu beğenmeniz veya yanıtlamanız gerekir.
[ EN ]You need to like or reply to this in order to see this content.

eyolin

Pasif Üye
Pasif Üye
windows tarafından bulunamıyor hatası alıyorum, yardım et lütfen bugün başladı

sametalver

Pasif Üye
Pasif Üye
Merhaba Premium üyeler için csgo'da herhangi bir ayrıcalığınız var mı acaba çünkü bir Premium ayrıcalığında hile göremiyorum
(Cs:Go)
:unsure:

@ Pozitif @Pozitif

EkvaToR

Never Give Up !
S.Mod
Merhaba Premium üyeler için csgo'da herhangi bir ayrıcalığınız var mı acaba çünkü bir Premium ayrıcalığında hile göremiyorum
(Cs:Go)
:unsure:

@ Pozitif @Pozitif
yeni loader yapım aşamasında bitince cs go premium için hilemiz gelecektir